Muziek GTA III duurder dan game zelf

Geschreven door: Tim Moria

Twee albums met muziek uit GTA III zijn duurder dan de game zelf.

Een nogal aparte deal die Rockstar aanbiedt via iTunes: twee albums met muziek uit GTA III, per stuk 2.39 euro en dus in totaal duurder dan de game zelf, die 3.99 euro kost voor iOS en Android. Per album ontvang je zeven nummers, allemaal afkomstig uit de game.

Reacties op Muziek GTA III duurder dan game zelf

afbeelding van sider inc.
sider inc.

tjah? dus?... en per stuk zijn ze goedkoper... en waarom nu nog kopen? je hoort de soundtrack dan al in huis te hebben

Geplaatst: 9 december, 2011 - 22:29
0 mensen vinden dit leuk

Laatste poll

Fuck de zomer! Of toch niet?

Het is weer mei, de zomer staat nu letterlijk voor de deur. De 'r' is uit de maand en dus kunnen we ons op gaan maken voor een hopelijk goede zomer. Of hopen jullie daar helemaal niet op? Worden jullie eerder chagrijnig van die hitte tijdens het gamen, die zonnestralen op je scherm of die schreeuwende kinderen in de straat? Lekker die zomer, of toch maar weer terug naar de winter? Laat het ons weten!

Choices

You are not eligible to vote in this poll.

Laatste column

Auke van Leersum
Angry Birds, Rumble, Farmville, Bug Village, Little Empire, Fruit Ninja, Draw Something, Wordfeud: allemaal van die makkelijke games die op Facebook, Android of iPhone worden gespeeld. Maar waarom is dit zo succesvol? Hoe kan het dat men genoegen neemt met dit soort ‘mindere’ games? Weet je, ik wil het niet eens games noemen! Het zijn gewoon spelletjes. Simpele, kleine, lelijke spelletjes. En vaak zelfs helemaal niet leuk. Met als lijdend voorwerp Draw Something. Die game is ronduit slecht, met een hoofdletter S!

Release calendar

vrijdag 25 mei 2012

UPDATES