The Sims Freeplay verschenen

Geschreven door: Bas van Dun

Speel the Sims waar je maar wilt; gratis!

Ineens was hij er. Zonder een echte aankondiging heeft Electronic Arts the Sims Freeplay losgelaten in de Apple App Store. Het spel is te spelen op de iPad, iPhone en iPod Touch. Als een dorpsbewoner in een simpel huisje kun je, wanneer je goed speelt, een flink dorp bouwen met huizen die je niet eerder voor mogelijk hield. Het is wel zaak je Sim gelukkig te houden, alles draait om zijn of haar geluk. Meer punten, meer geld, betere ontwikkelingen en meer uitbreidingen zijn het resultaat. Stel je eigen Sim samen zoals je dat gewend bent van de reeks op de PC en consoles en doe wat je in die andere games ook doet. Zorg er voor dat hij/zij op tijd in bad gaat, naar het toilet gaat en een schoonheidsslaapje doet.

Omdat de game gelijk loopt met de klok op je iOS apparaat, gaat alles in het spel langzamer dan je gewend bent. Natuurlijk is dit proces, als je dat wilt, te versnellen (of je wilt gewoonweg meer geld hebben om betere huizen te bouwen of meer objecten te kopen) en kun je voor echt geld in de game Sims-geld kopen. Deze aankopen zijn puur optioneel. Wil je dit niet, dan zal de game helemaal gratis blijven voor je. Download hem snel!

Game: The Sims Freeplay

Specificaties

  • Release datum: 15 december 2011
  • Platforms: iPad, iPhone

Screenshots

Laatste poll

Fuck de zomer! Of toch niet?

Het is weer mei, de zomer staat nu letterlijk voor de deur. De 'r' is uit de maand en dus kunnen we ons op gaan maken voor een hopelijk goede zomer. Of hopen jullie daar helemaal niet op? Worden jullie eerder chagrijnig van die hitte tijdens het gamen, die zonnestralen op je scherm of die schreeuwende kinderen in de straat? Lekker die zomer, of toch maar weer terug naar de winter? Laat het ons weten!

Choices

You are not eligible to vote in this poll.

Laatste column

Auke van Leersum
Angry Birds, Rumble, Farmville, Bug Village, Little Empire, Fruit Ninja, Draw Something, Wordfeud: allemaal van die makkelijke games die op Facebook, Android of iPhone worden gespeeld. Maar waarom is dit zo succesvol? Hoe kan het dat men genoegen neemt met dit soort ‘mindere’ games? Weet je, ik wil het niet eens games noemen! Het zijn gewoon spelletjes. Simpele, kleine, lelijke spelletjes. En vaak zelfs helemaal niet leuk. Met als lijdend voorwerp Draw Something. Die game is ronduit slecht, met een hoofdletter S!

Release calendar

vrijdag 25 mei 2012

UPDATES