Sims 3 Preview
Als er een game is waar mensen nu al anders naar kijken dan de meeste nieuwe games is het Sims 3 wel. Hoewel het zeker een goede game reeks is, heb je een grote groep die nu al de honderden uitbreidingssets zien aankomen. De andere groep is de trouwe fans, en ikzelf ben één van deze fans, die nu al niet meer kunnen wachten op deze game.
Bij de Sims 3 gaan we weer een nieuwe stap zetten in de Sims-wereld. Voor het eerst hebben we een grote levendige stad waar we voor het eerst overal naar toe kunnen. We zien het gebouw waar onze Sims werken, we zien de Sims sporten of vissen et cetera. Dit alles i9n één grote landkaart. Het wordt nog mooier als je daar naar toe kan gaan zonder laadtijden. Je kunt voor het eerst zeggen dat de stad echt leeft.
Nu heeft Electronic Arts een aantal buurten voor ons opgezet. Mocht je liever je eigen buurt willen maken krijg je daar, net als in de eerdere Sims-games, de mogelijkheid toe. Het creëren van je character is nu ook een stuk uitgebreider. Je hebt nu de mogelijkheid om verschillende eigenschappen aan je Sims te geven. Wil je het een harde, eerlijke werker laten worden, of liever een luie, domme crimineel?
Ook moet je een aantal wensen aan je Sims toewijzen. Je hebt keus uit ongeveer vierhonderd wensen die je moet zien als doelen om te behalen. Zo kan één van je wensen zijn dat je een rustige kamer wil hebben, of je wilt graag het nieuwste van het nieuwst in de technieksector. De wensen die jij je Sim laat toe-eigenen zijn dan gelijk bepalend voor zijn of haar persoonlijkheid. Naast de gewone wensen heb je ook lifetime wensen. Dit is ultieme doel wat je Sim wil halen om intens gelukkig te worden. Misschien wil je de politieke leider worden, of een wereld beroemde kunstenaar, met een keuze uit ongeveer vijfendertig wensen heb je nog flink wat speeluurtjes voor de boeg.
Wanneer je wensen behaalt krijg je lifetime points. Met deze lifetime points kan je soort van cheats unlocken. Wanneer je deze punten uitgeeft, geldt dit alles maar voor één enkele Sim, wanneer je Sim het loodje legt gaan de cheats weer verloren. Een voorbeeld van de cheats is de stalen blaas, waardoor je niet meer naar het toilet hoeft.
Andere nieuwe dingen bij de Sims is dat je voor het eerst alles gemakkelijker kan aanpassen. Niet alleen zijn de character models die je kunt maken tot in de perfectie aan te passen, maar ook je kleding en je meubels kunnen nu jouw stijl krijgen. Nooit eerder hebben we ons leven dus zo goed kunnen namaken. Heb je graag dat anderen met jouw creatie spelen, upload ze dan naar je eigen Sims-page. Je kunt van deze site, die gekoppeld zit aan je profiel, alles downloaden van een ander. Dit kunnen meubels, huizen en zelfs je eigen gecreëerde Sims zijn. Dit zorgt er voor dat de game altijd kan veranderen naar iedereen zijn, of haar, smaak.
De Sims 3 is een zeer grote verbetering ten opzichte van het tweede deel, wat in mijn ogen erg tegenviel. Hoewel het grafisch vooruit is gegaan, is vooral de gameplay naar mijn mening honderd keer beter als ooit te voren. Een game die het zeker goed gaat doen bij de Sims-fans en hopelijk een aantal nieuwe gamers.
- login of registreer om te reageren
Sims 3, De (PC)
Screenshots
Actieve forumonderwerpen
Laatste poll
Fuck de zomer! Of toch niet?
Het is weer mei, de zomer staat nu letterlijk voor de deur. De 'r' is uit de maand en dus kunnen we ons op gaan maken voor een hopelijk goede zomer. Of hopen jullie daar helemaal niet op? Worden jullie eerder chagrijnig van die hitte tijdens het gamen, die zonnestralen op je scherm of die schreeuwende kinderen in de straat? Lekker die zomer, of toch maar weer terug naar de winter? Laat het ons weten!
Laatste column
Release calendar
vrijdag 25 mei 2012
-
Ghost Recon: Future Soldier... -
Mario Tennis is terug op de... -
Dragon's Dogma is een... -
Drie weken na Bevrijdingsdag... -
De game die bij de film hoort!