Online functies voor The Last of Us
The Lat of Us krijgt online functies.
Het is niet duidelijk om wat voor functies het precies gaat, maar volgens tijdschrift Game Informer krijgt The Last of Us bepaalde online mogelijkheden. Naughty Dog, de ontwikkelaar, bevestigt dit, maar weet zelf nog niet precies hoe alles er uit moet gaan zien:
Quote:
“We gaan een soort van online component toevoegen. We werken aan een hoop verschillende ideeën, maar we hebben nog niets besloten. We weten in ieder geval dat het geweldig gaat zijn.”
- login of registreer om te reageren
Game: The Last of Us
Screenshots
Actieve forumonderwerpen
Laatste poll
Fuck de zomer! Of toch niet?
Het is weer mei, de zomer staat nu letterlijk voor de deur. De 'r' is uit de maand en dus kunnen we ons op gaan maken voor een hopelijk goede zomer. Of hopen jullie daar helemaal niet op? Worden jullie eerder chagrijnig van die hitte tijdens het gamen, die zonnestralen op je scherm of die schreeuwende kinderen in de straat? Lekker die zomer, of toch maar weer terug naar de winter? Laat het ons weten!
Laatste column
Release calendar
vrijdag 25 mei 2012
-
Ghost Recon: Future Soldier... -
Mario Tennis is terug op de... -
Dragon's Dogma is een... -
Drie weken na Bevrijdingsdag... -
De game die bij de film hoort!
Reacties op Online functies voor The Last of Us
ik kijk enorm uit naar deze game!