Geen realistische games voor Miyamoto
Shigeru Miyamoto heeft het niet zo op realistische games.
Shigeru Miyamoto maakt liever games die niet al te realistisch zijn. Ondanks de HD-mogelijkheden die de Wii U zal bieden, is hij niet geïnteresseerd in het maken van realistische games:
"Elke creatieve geest heeft zijn of haar eigen werkveld waar die persoon in uitblinkt. Ik zeg niet dat ik bijzonder slecht ben in het maken van nauwkeurige fotorealistische games, maar een game met een realistische insteek moet herkenbaar zijn om indruk te maken. Ik kies persoonlijk liever voor iets totaal anders."
Verwacht dus geen fotorealistische games van de hand van Miyamoto, maar je kunt wel alvast uitkijken naar Pikmin 3 voor de Wii U en natuurlijk Luigi's Mansion 2 voor de 3DS.
- login of registreer om te reageren
Actieve forumonderwerpen
Laatste poll
Zin in SSX, of niet?
SSX is vanaf begin maart keihard terug en vanaf nu kun je al aan de slag met de demo van het spel. Het is misschien een beetje apart om nu de tientallen pistes onveilig te maken terwijl prins Johan Friso afgelopen week minder gelukkig bedeeld was, maar toch hebben wij er op de redactie ontzettend veel zin in om alvast de witte bergen te trotseren. En jullie? Kijken jullie uit naar SSX, of is dit een titel die jullie aan je voorbij laten gaan?
Laatste column
Release calendar
vrijdag 24 februari 2012
-
CyberConnect2, bekend van... -
De remake van Syndicate. Een...
zaterdag 25 februari 2012
-
Unit 13 is een shooter van de...
donderdag 01 maart 2012
-
de langverwachte nieuwe telg...
vrijdag 02 maart 2012
-
Een nieuwe telg in de Ridge...
Reacties op Geen realistische games voor Miyamoto
Miyamoto en geen realistische games? Zou je denken?
Ik geef hem groot gelijk, schoenmaker blijf bij je leest.
Pikmin 3, dat wordt vet!